Jestem Asia

Witajcie na moim blogu! Mam na imię Asia i kocham podróżować!

Podróżowaniem zarazili mnie moi rodzice

Od dziecka zaszczepili we mnie chęć poznania świata, starali się jak najczęściej zabierać mnie na wycieczki w różne miejsca. Od tamtej pory, co roku staram się wyznaczyć sobie podróżnicze cele na kolejny rok- gdzie, kiedy i po co chciałabym pojechać. Zazwyczaj podróżuję sama, czuję się wtedy najbardziej komfortowo, ponieważ mogę robić to, na co ja mam ochotę, bez konieczności konsultowania każdej decyzji. Do podróżowania przekonał mnie również blog Jak to daleko, którego czytam od dawna.

Często zdarza mi się podróżować stopem. Wiem, że zdania ludzi na ten temat są podzielone. Wiele osób uważa, że jest to bardzo niebezpieczne, szczególnie, kiedy autostopowiczem jest kobieta. Moje doświadczenia są raczej pozytywne, nigdy nie spotkałam się z żadną przykrą sytuacją (więcej o moich przygodach znajdziecie na blogu) Co więcej, uważam, że podróżując autostopem zyskujemy podwójnie, bo oprócz odwiedzenia kraju, do którego się udajemy, "odwiedzamy" również człowieka, który podczas długiej podróży potrafi się przed nami niezwykle otworzyć. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszam tutaj http://www.neroseicento.pl/kontakt/.

Jeśli więc zastanawiacie się, czy warto troche zmienić podejście do życia, trochę się zdystansować, i pozwolić sobie czasem na ucieczkę od naszej szarem rzeczywistości, to myślę, że ma co się zastanawiać. Pora ruszyć w świat!