O podróży samolotem

Lot samolotem – jak to się dzieje ?
Marzec 22, 2017
Show all

O podróży samolotem

Ta pozycja ma pomóc początkującym podróżnym. W nim opisuję moje osobiste doświadczenia związane z rezerwacją biletów lotniczych i hoteli, wydawaniem wiz, ubezpieczeniem, przygotowaniem do podróży itd. Idealnie chciałbym opisać wszystko, co wiem, i to wystarczy dla większości niezależnych podróży.

Czego unikać ?

Czego unikać ?Ta sekcja zawiera ogólne artykuły dotyczące wszystkich krajów. I wszystkie informacje związane z danym krajem szukać w odpowiedniej sekcji kraju. Podróż samolotem (w większości) nie trwa długo, ale może zepsuć cały urlop. Największą uwagę przywiązuje się do pakowania walizki i rzeczy, które będzie nosić na wakacjach, ale jest niezwykle ważne i strój, w którym iść do samolotu.

Wysokie obcasy – są one Bardzo niebezpieczne i piosenkarka jest tego najlepszym przykładem. Ta gwiazda w ciągu jednego lata otrzymał zakrzepicy żył głębokich, słabo się wahała, i jej nagłe zmiany ciśnienia. W ten sposób, na drodze, poruszać się tylko w wygodne buty, w których można spędzić godziny, ze względu na długość lotu lub ewentualnego opóźnienia samolotu.

Stare skarpetki – Zanim wybrać skarpetki do podróży, należy wiedzieć, że policja na lotnisku poproś około 90 procent pasażerów, aby i buty ukraść przez więc jeśli pasażer nie bardzo przystojny skarpetki.

T – shirty- z „ciekawymi” napisami i wiadomości, jak i zbyt duży mogą pasażerów doprowadzić do nieprzyjemnej sytuacji, kiedy przychodzi do kogoś (problematyczne) przeznaczenia. Zasadniczą zaletę – garderoba najważniejsze podczas podróży. Spodnie cieplej, z szorty i, a sweter jest preferowanym już po 20 minutach lotu, gdy samolot spada temperatura.

Sandały – największy wróg pasażerów, nie tylko z powodu zimna (i będzie podnosić stopy na siedzeniu) i czystości, ale i dlatego, że u nich jest śliska podeszwa, a podłogi lotnisk, aby ile.

Co oprócz odzieży ?

Co oprócz odzieży ?Oprócz odzieży, ważne jest i to, że przed wyjazdem zjeść, bo niektóre rodzaje żywności mogą powodować problemy. Tłuste jedzenie – powoduje wzrost ciśnienia, co z pewnością będzie skakać w samolocie, tak, że to ostrzeżenie jest szczególnie ważne dla osób z nadciśnieniem tętniczym. Napojów gazowanych – Naciska na pęcherz i zmuszają człowieka często chodzić do toalety. Ponadto, powodują odbijanie i emisji spalin. Kawa – Wiadomo, że kawa-doskonały środek moczopędny, ale nie jest to pożądane pojawienie się w samolocie, gdzie liczba toalet są ograniczone i nie mogą być wykorzystywane przez cały czas. Dodatkowy problem w tym, jeśli siedzisz do okna, tak będziesz stale mieć kolegów, że obrażacie wstawać ze swoich miejsc. Jeszcze jeśli jesteś w podróży na dalekie kierunki, kiedy większość śpi.

Alkohol – Wiele osób używa go z najlepszych intencji, bo ich relaksuje i łagodzi strach samolotów. Jednak, alkohol powoduje odwodnienie, a na wysokości dochodzi do zmienionego stanu świadomości, tak, że po „jednego” panewki ludzie stają się hałaśliwe, mają ruchu.

W samolocie stewardessy najczęściej dzielą jedzenie, które wielu opisują, jak, ale które dietetycy zalecają jako najlepsze za krótki lot. Ważne jest to, że jedzą podczas lotu, a ponieważ siedzisko wąskie, pasażer, który siedzi obok z ich zachowania, może podrażniać wszystko wokół siebie. Dlatego pasażerowie powinni unikać w samolot wprowadzania żywności, która ma silny zapach, który jest tłusta i który produkuje dźwięk, aż je.

Będzie w jak najkrótszym czasie spakować i wyruszyć w drogę, nawet w którymś z krajów, które go szczególnie „ciągnie”, bo to poszukiwacz przygód w duszy.

Komentarze są wyłączone.