Podróże małe i duże

Lot samolotem – jak to się dzieje ?
Marzec 22, 2017
Show all

Podróże małe i duże

Kilka osób napisało do mnie w komentarzach, a ja pomyślałem, że to bardzo ciekawy temat. I, co ciekawe, nie jest to, kto tam co myśli o mnie i mojej sytuacji, bo w komentarzach wszystkie zwykle roluje się to za osobowość autora, czyli u kogo w życiu decyzję, i kto do czego jest przyzwyczajony. Podobno jestem bardzo daleki od narodu i z punktu widzenia relacji między ludźmi, a w planie podróży. Tym nie mniej, gotów wysłuchać wszystkich opinii w komentarzach, więc piszcie, co myślicie, ale ja bez żadnej łaski. W moim rozumieniu, ja wbrew  zimą i latem.

Dylemat – jechać czy nie ?

Dylemat - jechać czy nie ?Prawda, w końcu zadawać pytania, nie ciągnie, czy na rosyjską jedzenie, nie ciągnie, czy w śnieżkami grać lub na nartach pojeździć, nie zmęczony, czy on jest z Tajlandii, gdzie chodzę już 6 lat z rzędu, zamiast otworzyć się na nowe kraje, zarówno w Azji, jak i na innych kontynentach.

Ale dlaczego coś trzeba, oczywiście, tutaj nawiązać do tego, że jestem sam. I opozycja między bliskimi i zimą. Myślę, że ludzie są przyzwyczajeni do projektu swoją sytuacje na innych ludzi. I, być może, rzeczywiście, u nich stoi wybór, że mogą odejść sami, zostawiając rodzinę, zamiast jechać wszyscy razem. U mnie osobiście taka wybór nie warto, kto by tam nie myślałem. W tej sytuacji, ja też bym nie poszedł latem tylko ze względu na lata. Dlaczego? Ale oto idą wszystkie razem, w zimie, zamiast siedzieć w mule w Moskwie, przynajmniej na kilka miesięcy, może prawie każdy. Trzeba tylko trochę zmienić swoje życie i podejście do pracy. W rzeczywistości, o tym właśnie czasem piszę.

Zgadzam się, nie wszystko, co jest potrzebne w lecie. Wtedy wszystkie powyższe do nich nie należy. Ale przypominam, że jestem tu tylko miłośników ciepła zbierają, to moja publiczność, więc jest oczywiste, że z tej pozycji i piszę. Tym nie mniej, i inne, może zastąpić pracę na bardziej odpowiednie (najlepiej ulubiona) i daje większą swobodę podróży, lub jeszcze coś zmienić w życiu, tak, to życie staje się coraz bardziej podobać.

Czas na zmiany !

Czas na zmiany !I kiedy zacząłem od zera, o czym też wielokrotnie pisałem. Ciekawy czytelnik, który wie więcej o menu i czytać długo, pyta, co ja mimo wszystko poszedł sam? Odpowiedz. Dokładnie, aż nie mogę powiedzieć, szczegółowy post będzie gdzieś za miesiąc. I wydaje się, nawiasem mówiąc, to właśnie z tego powodu zaniedbania, każdy wymyślić w miarę swoich życiowych sytuacji, „projektować”, jak powiedziałem powyżej. Na razie mogę tylko powiedzieć, że tak trzeba. Do tego roku zawsze zbierali się wszyscy razem, i pracowałem połączyć pracę i wypoczynek z rodziną. Odeszli już sześć miesięcy, i można zrobić wszystko. Teraz jest bardzo ważne rzeczy w Moskwie, a u mnie tylko kilka miesięcy w Tai, nie więcej.

I, gdybym jechał z rodziną, nic bym nie mogła się w ogóle, bo nie ma sensu, aby przynieść je tutaj, wypełnić, a następnie spotkać się tylko w samolocie z powrotem. A mam dużo rysować w perspektywie, i musimy dotrzeć do treści dokładnie na rok do przodu. Ponadto, dziecko nosić na kilka miesięcy bez lodu, zmiany klimatu i temperatury nie da słabą aklimatyzacji, i tylko on będzie używany do Wytopu, jak już, zanim wychodzić na zimno.

Ostatni wspólny zimowania z powodu choroby dziecka odbył się w planie pracy bez powodzenia, ja w ogóle nic nie mieli, i zimowanie w tym roku jest niemożliwe. Oznacza to, że jeśli nie pójdę teraz w Tai, treść jest nieaktualna na 2 lata, i staram się robić aktualne i wysokiej jakości przewodników w Tajlandii. 

Komentarze są wyłączone.